20. november 2013

Päkapikuaeg on kohe käes

Olgem ausad, jõulud pole enam teps mitte kaugel! Lähenevad teised kohe hirmuärataval kiirusel. Eile sain kutse töökoha jõulupeole, nii suurte kui ka väikeste omale. See saab olema Tiburulli esimene ametlik jõulupidu. :) Eelmine aasta said emme ja issi igatahes suure hunniku komme ära süüa, jagus kohe pikemaks! :)

Aga enne veel algab ju päkapikuaeg. Akna taga piilumas käivad nad juba praegu ja kuna Tiburull on enamuse ajast kohe väga hea laps, siis mõtlesin talle igaks juhuks päkapikusussi ka õmmelda, sest muidu polegi ju päkapikkudel kohta kuhu talle midagi põnevat jätta. Et oleks valikut, õmblesin neid susse kohe mitu. Või kui päris aus olla, siis õmblesin neid kohe natuke liiga palju valmis. :D Igatahes ripub Tiburulli päkapikususs hetkel juba seina peal ja ootab detsembri saabumist.Aga enne, kui selle meie jaoks päris õige valmis sain, õmblesin veel mitmeid susse. :) Alustasin punasest sametsussidest kuldse voodriga. Need olid esimesed ja seetõttu kohe eriti armsad mulle. :) Üks neist on juba oma uue omaniku leidnud.

Sinna vahele tegin mõned sinised sametsussid. Pean ütlema, et need olid katse-eksitusmeetodil tehtud ja tulemus polnud päris see, mida ootasin. Midagi viga neil otseselt pole, lihtsalt vorm võiks vähe toekam olla. 

Siis tegin veidi tumedamast punasest (võiks öelda veinipunasest) sametist veel mõned sussid.  Kaunistatud kuldse sik-sak paelaga.

Lõpetasin kergelt etnostiilis sussidega. Valikus on punaseruudulised, punasesäbrulised ja rohelise-punaseruudulised sussid, millest osad kaunistatud südametega.


Aga saladuskatte all pean tunnistama, et nii mõnedki sussid ootavad veel kokku vuristamist. :)
Kui kõik need sussid enne päkapikuaega uut omanikku ei leia, siis mul igatahes on, kuhu jõulukingitused pakkida. :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!