29. detsember 2014

Mida toovad päkapikud, vol 2

Nüüdseks on jõulud seljataga ja päkapikkudel aeg puhkama minna, et järgmisel aastal jälle meie juurde tulla. Esimesele poolele järgnes teine (tinglik) pool detsembrist, mil nii mõnelgi ööl tuli päkapikkudel kukalt kratsida, et millega siis järgmisel hommikul Lene meelt võiks rõõmustada, sest mitte alati see ei õnnestunud.

13 - küpsised (päkapikul oli tõesti ideedepuudus)
14 - pehmed kleepsud (kleepimisest ei väsi Lene hetkel küll mitte)
15 - vesivärvid (mis küll paraku kohe kõrgele kapi otsa rändasid, sest lapsel oli nii paha tuju, et värvid laia kaarega üle toa lendasid) :(
16 - kaunistatud ja pakitud piparkoogid nende päkapikkude käest, kes muul ajal tädi Pille ja ristiema Hedi akna taga piilumas käivad. ;)
17 - jogurtijook (üle kahe nädala jälle lasteaeda, siis pidasid päkapikud mõistlikumaks midagi tuua, mis kohe otsa saab, et lapsed poleks kurb meel uuest asjast lahkuda). Lisaks oli õhtupoolikul lasteaias jõulupidu, kuhu päkapikk tõi Lenele raamatu "Loomalood ja mõistujutud".


18 - taaskord suur kaunistatud ja pakitud piparkook (päkapikkudel on tõesti ideedekriis või lühike mälu)
19 - Ravensburgeri 25-osaline puzzle "Printsessid lossiaias" (lugesime ühest raamatust lapsele üsna pikalt õhtuti printsessi- ja haldjalugusid unejutuks, nii oli see puzzle üsna teemakohane)
20 - Lotte maisipulgad
21 - Holle müslibatoon
22 - kuuse otsa riputatav pisike riidest mõmmi, mis haakub hästi minu eelmisel aastal õmmeldud kuusekujuliste kuusekaunistustega.


23 - kuivatatud puuviljad
24 - päkapikud lõpetasid jänkudega klambritega samast komplektist, mille juuksekummidega alustasid 1 detsembril. Õhtul olime juba maal vanaema juures, kus ootas ees palju kingitusi.

Ei tea, kuidas teistes peredes, aga meie peres peale 24.dets enam päkapikud ei käi ja Lene on sellega hästi kohanenud. Sokk küll ripub veel ukse küljes, aga eks lähipäevil saab see jälle ära pakitud, et järgmist aastat ootama jääda. Selleks ajaks tuleb ka tulevasele vennakesele sokk meisterdada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!