11. märts 2015

Beebiga ujuma

Käisin täna Pauliga ujumas. Tegelikult juba teist korda. OK, mitte küll päris ujumas, vaid ujutamises, kui täpne olla. Iseenesest pole selles ju midagi erilist, sest käivad paljud, kel selline võimalus on. Eriline on selles see, et olime täna kui privaattunnis, kuigi korraga saab tundi tulla vähemalt kolm beebit (võib-olla saab rohkem ka, aga nii ma justkui sain aru). Seetõttu mõtlesingi, et kirjutan sellisest kohast, nagu Haabersti tervisekeskus. Äkki leidub neid, kes tahaks meiega ühineda.

Lene vee all. Foto: Martin Koort, Aquaphoto

Hakkasin seal Lenega käima siis, kui ta oli umbes 1,5a. Enne ma lihtsalt ei teadnud, et ka seal on võimalik lapsega ujumas käia. Olin istunud igal 20. kuupäeval silmad punnis peas kinnijooksnud arvuti ees, et saada talle vahel mõni aeg Pelgulinna perekeskuse basseinis, aga see oli suhteliselt keeruline ettevõtmine. Vahel õnnestus koht saada, aga see oli üsna harv juhus. Panin meid küll alati järjekorda, aga ikka juhtus enamasti, et me seda kohta ei saanud. Ja siis hakkasin käima Haaberstis ise taastusravis ja avastasingi, et ka seal on lastega võimalik basseini minna. Maja on seal suhteliselt uus, ehitati mõned aastad tagasi ja ilmselt seetõttu polegi see koht veel nii populaarseks saanud. Ujumistunnid on seal erinevatele vanusegruppidele. Kuni 7kg beebiga e ca 3-elukuuni, saab käia beebibasseinis, kus ema või juhendaja basseini äärelt beebit ise ujutab (minu jaoks on see küll veidi raske, kuna koormab selga ja see on mu Achilleuse kand). Alates kolmandast elukuust on võimalik minna suurde basseini ja seal siis juba koos emaga sulistada. Registreerida saab kas telefonil 1314 või siis Haaberistis kohapeal II korruse registratuuris. Hind on ka soodne, 25,- eurot 4x kaart.

Paul tänases privaattunnis. :)
Lenele eriti vesi ei meeldinud, Paul seevastu naudib kogu protsessi. On seda ilmselt tema rahulolevast näostki näha. :) Igatahes loodan, et minu lastest tulevad paremad ujujad, kui seda nende vanemad on.

Haaberstis näeme?!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!