16. märts 2016

Haaremipükste lõpumüük

Niisiis, olen nüüd otsustanud, et mõnda aega, mõnda pikemat-pikemat aega, ma neid haaremipükse, mida ma peamiselt õmmelnud olen, enam ei õmble. Ei hakka igaks juhuks suuri sõnu tegema ja väitma, et ma enam kunagi neid ei õmble, aga praeguse seisuga on otsus selline, et neid pükse nüüd mõnda aega minu õmblusmasina alt enam ei tule! Ok, mul on siin lõpetamisel veel mõned tellimustööd ja ca 15-20 paari ka selliseid, mis on pikemat aega pooleli olnud ja oma aega oodanud, nii et need ma siiski aja jooksul ära lõpetan, aga ütleme siis nii, et uusi pükse enam juurde ei lõika. Põhjuseid selleks on tegelikult mitmeid, aga neid otseselt siin lahkama hakata polegi mõtet, sest peamine põhjus on mu oma tüdimus sellest mudelist. Kuigi iga paar on lõpuks oma nägu, saab ühel hetkel siiski isu täis samasuguste asjade tegemisest ja tekib soov edasi liikuda.

Aga pole mõtet kurvastada, sest asemele tulevad uued ja põnevad mudelid, mille lõiked koos kasutusõigusega ma endale juba soetanud olen. Loodan, et need mudelid meeldivad teile sama palju, kuivõrd ma ise nendest vaimustuses olen. Vaja ainult tegutsema hakata, mis loodetavasti juhtub siis, kui olen üle saanud oma kevadväsimusest/tüdimusest/energiapuudusest/laiskusest jms mis mind parasjagu vaevab.

Ja ette rutates võin juba öelda, et sama saatus tabab ilmselt ühel mitte kõige kaugemal hetkel ka dressipükse. Sest ka need on mind ennast väsitama hakanud. Nii, et kel veel dressipükste huvi, siis mõned paarid on ka praegu Pauleni püksipoes saadaval.

Aga selge ju, et lõpumüügiga kaasneb ka soodustus, nii ka seekord. Eelmine nädal valik juba parasjagu vähenes, seetõttu sel nädalal ka suurem protsent.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!