12. september 2016

#3

Suvi on kuidagi märkamatult mööda läinud! Mitte, et selles midagi eriskummalist oleks! Kui küsida, mis sinna suve sisse mahtus, siis justkui suurt ei midagi. Vähemalt mitte midagi eriliselt erilist. Oli suht tavaline suvi. Olime maal, rändasime veidi ringi, käisime mõnel mõnusal suvelaadal, ühes peaaegu pulmas (abiellusid juba aasta varem, nüüd oli lihtsalt pidu). Ka Lottemaa jäi siiski teistkordselt tee peale, kuigi eelmine aasta arvasin, et see aasta jääb vahele. Aga läksime siiski, hoolimata sellest, et esimene katse luhtus, kuna P-l tõusis mingitel seletamatutel asjaoludel kõrge palavik, mis sama seletamatutel asjaoludel ka uuesti kadus. Kahtlustan siiski kolmepäevapalavikku, kuigi see päris kolme päeva ei kestnud, aga lööve oli olemas. Igatahes nädalake hiljem läksime uuele katsele ja see oli parim otsus, sest lastel oli seal ikka nii lõbus ja endalgi oli tore näha, mis vahepeal muutunud. Seekord ma isegi ei hakka väitma, et järgmine aasta vahele jääb. Pigem usun, et lähme kindlasti jälle.

Õmblemisega oli nii ja naa. Kuidagi ikka kipub minema nii, et suve tarbeks välja lõigatud püksid jäävad lõpuks valmis tegemata ja nii juba mitmendat aastat järjest. :D Ma ei tea, mis värk sellega on. Muidugi, eks oma rolli mängib see, et mõlemad lapsed olid kodus ja siis ikka leidis seda vaba aega vähem, mil masina taha istuda. Samuti polnud endal tahtmist ilusa ilmaga toas olla. Ja üldse, eks suvi olegi veidi lõdvemalt võtmise aeg. Ma ei stressa sellepärast. Millal siis ikka puhata, kui mitte suvel. Midagi ma muidugi jooksvalt ikka õmblesin ka, aga enamus sellest varust läks NONA poodi müüki, sest nad tegid seal minu rõõmuks väga tublit tööd. Minu jaoks oligi see üsna optimaalne lahendus tegelikult, mina sain õmmelda, aga müügitöö tehti minu eest ära.

Kes minu Instagrami jälgib, teab, et kord võtsin ma maale ka masina kaasa. See oli üsna hea lahendus, sest lapsed olid hoitud ja ise sain veidi tööd teha. Ma ei tahtnud mõlemat masinat kaasa vedada, niisiis nädalake enne lõikasin linnas võimalikult palju pükse välja. Mõtlesin läbi, mis ma kaasa võtma pean, mis niidid, millised varukangad, millised tarvikud. Ja nii ma siis overlokitasin kõikvõimalikud kaasavõetud püksid kokku ja seda, mida oli vaja õmmelda tavalise masinaga, tegin siis, kui linnas jälle tagasi olime. Kasulikult veedetud õhtud! :)

Muidugi üks põhjus niisama vedelemiseks ja mitte õmblemiseks on see sama pealkirjas välja toodud #3. Kes kahlustas, sel oli õigus. :) Jah, meie perre on sündimas kolmas beebi! Ja seda kõikide ennustuste kohaselt juba oktoobri teises pooles. Mis tõenäoliselt tähendab seda, et mõneks ajaks pean ma oma õmblusmasinad nurka tolmama tõstma! Aga loodetavasti mitte väga pikalt. Ei tea muidugi ette, kuidas tutikas beebi ennast üleval peab või mida otsustavad asjast päriselt arvata suur õde ja veidi väiksem vennake, aga teoorias oleme positiivselt meelestatud. Eks siis ole näha, mida reaalsus endaga kaasa toob!

See #3 lugu oli mu peas alguses veidi pikem, aga pean selle loo vist siiski ühel teisel korral kirja panema! :) Igatahes ootusärevus on mul iga päevaga kasvamas ja raske olemine annab ka järjest enam tunda. Seekord on kuidagi teistmoodi, kui kahel eelmisel korral, aga mitte eriti oluliselt.

4 kommentaari:

 1. Oooo, nii tore uudis!!! Katsu siis kolmandat trimestrit rahulikult võtta, küll kõhubeebi ütleb, millal õmbled ja millal mitte :) Aga Nona on vist kaval koht, peaks ka sinna sattuma või sinna luurajad saatma :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :)
   NONA on tõesti tore koht. Nagu mu sõbranna ütles, et ta praegu parem ei lähe sinna, muidu ostab asju, mida tegelikult vaja ei ole. :) Ehk siis emotsiooni ajel võib sealt palju toredaid oste teha! Ise olen mõelnud minna mänguasju uudistama. Ja nüüd vast kolmandale ka midagi toredat vaatama.

   Kustuta
 2. Ohooo, nii nii vahva uudis :) Hea meel lugeda, et nii tublisid emmesid ja issisid on, kes ei piirdu "standartse" kahe lapsega :) Palju jaksu ja kõike paremat ning loodetavasti saab uuest beebist ka siin lugeda :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jep, see "standard" oleks olnud üks teema, millest oleksin pikemas postituses tahtnud kirjutada, aga eile lihtsalt ei jaksanud. Et mida inimesed sellest põnevat arvanud on. Pean ütlema, et oleme kohanud palju üllatusest suuri silmi ja reaktsioone, millest pole aru saanud, kas tegemist üllatuse või ehmatusega. :D Igatahes on olnud põnev. :)

   Kustuta

Aitäh, et võtsid aega!