Tee ise


Do it youself ehk tee ise

Siit lehelt leiad postitused, mis sisaldavad kas viiteid teistele lehtedele või siis täielikult minu koostatud (piltidega) õpetusi millegi oma kätega tegemiseks. Kasuta neid oma tarbeks, kui soovid! Kui oled mõnda minu juhist kasutanud ja kajastad seda oma blogis, siis olen tänulik, kui viitad minu algsele postitusele.

Kuldsed inglid ja piparkoogid - postitusest leiad viiteid õpetustele, kuidas ise ingleid meisterdada.

Õmble ise jõulusokk - õpetuse leiad külalispostitusena Teadliku Vanema portaalist. Seotud postitus minu blogis asub siin.

Karbid ja kastid - selles postituses on näha üks Pampersi kast, mille kord riidega katsin. Koondasin sinna ka mõned välismaised õpetused, kuidas ise teha kas algusest peale või siis katta karpi/ kasti riide või paberiga.

Paula satsiseelik - sisaldab minu koostatud piltidega õpetust, kuidas õmmelda lapsele vanast t-särgist satsiseelik

Tumba-madratsi joonised - sisaldab minu koostatud piltidega juhendit, kuidas ise vaeva nähes õmmelda tumbaks kokku käiv madrats.

Tumba tuunimine -  sisaldab piltidega õpetust, kuidas ise üks nõukaaegne ümmargune tumba katta uue riidega.

Kuidas ma lapsele retuuse õmblesin - sisaldab piltidega õpetust, kuidas ise lõike tegemisest kuni viimase õmbluseni ise lapsele vanast t-särgist/pulloverist retuuse õmmelda.

Triikimislauale uus kate - lühike kirjeldus, kuidas katta triikimislaud ise uue riidega.

Katkised käärid ja vanad teksad -  sisaldab viidet ühele välismaisele õpetusele, mille aluseks võttes oma mugandustega tegin teksariidest korvikese. Minu tehtud muudatuste kohta näed blogis pilte.

Õmblusmasinast ja vanast kingakarbist - sisaldab piltidega õpetust, kuidas katta vana kingakarp (või ka mõni muu karp/kast) riidega.

TÄIENDAN, kui on jälle aega olnud mõni õpetus kokku panna! Vaata varsti jälle siia! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!