Köögis

Siia lehele koondan oma kokanduslikud katsetused e retseptid, mille olen ise kirja pannud või siis viitan mõnele teisele leheküljele, kui olen avastanud mõne enda meelest väga hea retsepti ja soovin selle katsetamistulemusi Sinuga jagada!


SOOLASED TOIDUD
Süüa meeldib mulle teha, kui tuhin peale tuleb ja siis ma katsetan mõnuga ka neid asju, mida varem teinud pole. Aga üldiselt on söögitegemine minu jaoks üks tüütu kohustus, millega tuleb päevas vähemalt kolm korda tegeleda. Aga süüa mulle meeldib alati. :)

Tomatisupp - postitus sisaldab viidet minu sõbranna leitud üliheale tomatipüreesupi retseptile. Soovitan väga soojalt ka neile, kes muidu püreesuppe ei fänna.
Palju õnne ja ilusat sügist - sisaldab minu enda retsepti, mille leiutasin jooksu pealt parasjagu kapis olevatest asjadest õhtusööki tehes.
Supikeetmine - lugu sellest, kuidas ma esimest korda lõhesuppi keetsin.
Täidetud liharullid - Minu vaieldamatult kõige enam vaadatud (ja kõige sagedamini googeldades üles leitud) postitus. Mis on iseenesest naljakas, sest mul ju ikkagi pigem õmblusblogi. :) Ei osanud ette kujutada, et niipalju inimesi soovib teha liharulle, aga ei ole kindlad, kuidas. No loodetavasti on siis sellest postitusest nii mõnelgi abi olnud. :)
Suvikõrvitsa amps- Üks lihtne ja mõnus amps, mis täidab kõhtu ja valmib kiirelt.
Suitsukana-melonisalat ja Spaghetti Bolognese - kirjeldus sellest, kuidas ma mõlemat valmistasin.
Quiche ja kaks esimest fänni - Sa pole kunagi Quiche teinud? Siin üks lihtne versioon.
Pitsa või pizza - Soovid ise pitsat teha, aga ei tea kuidas? Siin üks võimalus ehtsa itaallase antud retsepti järgi.
Kummipüksid ja Jamie Oliver - vaat need on kanakoivad, mida tasub teha!


MAGUSTOIDUD 
Ilmselgelt oleme me terve perega küpsisemagustoitude fännid. Enamasti piirdun küll klassikalise küpsisetordiga, aga vahel katsetan ka midagi uut.

Lumetaat ja 1. jaanuari magustoit - tegin magustoidu sellest, mis aastavahetusest järgi oli jäänud ja realiseerimist vajas.
Täidetud liharullid- Kuigi pealkiri räägib liharullidest, sisaldab lugu endas ka viidet ühele tiramisu retseptile, mille järgi proovisin.
Tiramisust ja Itaaliast -sisaldab viidet küpsise tiramisu retseptile.
Maasikatort ja mustasõstramoos - sisaldab viidet ühele ahvatlevale küpsisekoogile.


KÜPSETISED
Küpsetan siis, kui tuju tuleb. Vahel otsin uusi ja huvitavaid retsepte, teinekord lähen kindla peale välja ja kasutan äraproovitud versioone.

Sõrnikud - lugu sisaldab viidet retseptile, mille järgi tehtud sõrnikud panni külge kinni ei hakanud ja muidu ka head maitsesid.
Laupäevahommikused pannkoogid - lugu iseenesest minu uuest pannist, aga ka väike kirjeldus, kuidas ma pannkooke teen.
Pidusai minu moodi - sisaldab viidet originaalretseptile, aga ka kirjeldust minu tehtud mugandustele.
Kõrvitsategu - sisaldab viidet rebitavale kõrvitsasaiale, mis keele alla viib. PS! Kõrvitsa maitset pole selles üldse tunda, aga sai näeb ilus kuldkollane välja.
Šokolaadiga kaetud kringel - pealkiri ütleb kõik.
Pärmitaigen ja kaneelisaiad - retsept neile, kes arvavad, et nad mitte kunagi ei saa pärmitaigna tegemisega hakkama. Ma arvasin kunagi sama!
Koogi küpsetamisest ja blogi pealkirjast - viide ühele ääretult lihtsale ja eriti hästi maitsevale õunakoogile.


HOIDISED
Ega ma väga suur hoidistaja ole, aga mõned katsetused siiski.

Lihtsalt nii head kurgid - Tegemist pole konkreetselt hoidisega, vaid hooajalise katsetusega! :) Kopeerisin sellesse postitusse Lia Virkuse kilekotikurkide retsepti, mille leidsin Facebookist, aga mida hiljem olen kohanud üsna mitmel netilehel. Need kurgid olid lihtsalt väga head. Lisaks leiad samast postitusest ühe minu enda kurgiteo katsetuse.
Kõrvitsategu - sisaldab viidet erinevatele kõrvitsast tehtavatele toitudele, mina tegin kõrvitsapüreed ja marineeritud kõrvitsat.
Küüslauk purgis- kuigi ma ise tulemusest vaimustuses polnud, jagan siiski kogemust.
Maasikatort ja mustasõstramoos -  otsest moosiretsepti endas ei sisalda, küll aga kirjeldust, kuidas see moosikeetmine mul õnnestus.


TÄIENDAN, kui jälle midagi küpsetan või keedan! Vaata siia varsti jälle!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh, et võtsid aega!