Soovipuu

NB! Esita oma soov piisava ajavaruga. Ooteajaks võib kujuneda ca 2 kuud, kui mul pole kohe pakkuda sobivat materjali. Mõtle hästi järgi, millises suuruses pükse soovid, kuna kõige pisemad paari kuuga päris palju kasvada jõuavad. Kindlasti mõtle hästi järgi, kas sa ikka päriselt-päriselt oma püksisoovis kindel oled või on see ainult hetkeemotsioon. :)  Kahjuks kogen seda üsna tihti, et kui püksid valmis, siis on huvi (halvimal juhul inimene ise) kadunud ja isegi mu kirjadele ei vastata. Väga ebameeldiv! Kuna ma ei võta kunagi ettemaksu, siis minu tuju rikub pigem see, kui mu kirjadele ei vastata, mitte niivõrd see, et pükstest ühel või teisel põhjusel loobutakse. Elu kolme lapsega nõuab oma osa, kuid ma soovin, et rõõm õmblemisest säiliks ilma, et stressitase vahepeal lakke läheks. :)  Palun mõistvat suhtumist! Viska pilk peale Püksipoele ehk leiad hoopis sealt midagi meeldivat ning ooteaeg kujuneb just nii pikaks või lühikeseks, kui kiirelt sa ise arve maksad. 

Eneselegi ootamatult tunnen ma õmblemisest suurt rõõmu ja on tore seda rõõmu Sinuga ühel või teisel moel jagada! Kui oled minu blogis või Facebooki lehel ringi vaadanud ja jõudnud järeldusele, et sooviksid ka oma lapsele ühe püksipaari õmmelda lasta, siis palun ole hea ja vaata kõigepealt ringi Põlled ja papud Facebooki lehe albumis "Püksipood". Äkki leiad sealt kohe midagi meelepärast. Nii pääsed ooteajast ja mina saan ühe püksipaari uuele omanikule üle anda.

Kui Sa Facebooki lehelt siiski midagi sobivat ei leidnud, aga püksisoov on endine, saada mulle sõnum, olgu siis e-maili teel või Facebooki kaudu. Kui saame kokkuleppele, võtan tellimuse vastu. Kuna mul on kodus aastane maailmaavastajast pisipoeg ja eneseteadlik kolmeaastane tirts, siis on mul vaba ajaga nii, nagu ülejäänud emadelgi, :) aga päris uneajast ma õmmelda ei taha. Panen siiski kõik soovid kirja, mis mulle esitatakse ja kui selles suuruses või värvitoonis püksid tekivad, pakun esmajärjekorras.

Nii või teisiti, palun arvesta järgmisega:
- Ma õmblen sageli taaskasutusmeetodil. See aitab mul enda jaoks kulud ja Sinu jaoks hinna madalal hoida. Siiski vahel ka uuest kaalukangast või siis kallimatest, välismaalt tellitud kangastest. Viimasel juhul võib püksipaari hind kujuneda kuni 2x kallimaks.
- Taaskasutusest materjali valides püüan kasutada võimalikult hästi säilinud asju, kuid siiski võib juhtuda, et mõni ese on natuke rohkem tuhmunud, kohati kergelt topiline vms. Anna see mulle andeks ja pea meeles, et pestud asi pole sama, mis uus kangas, aga ka uus kangas pole peale esimest pesu enam endine!
- Olen hobiõmbleja, kes pole õmblemist kunagi õppinud. Kuid üritan ennast harida iga järgmise püksipaariga. :)
- Põhimõtteliselt teen ma seda kõike üksi ja käsitööna. Mul on abiks tavaline õmblusmasin Janome 423S ning overlok-masin JUKI 654 DE. Siiski ütlen ma, et minu töödest ei maksa otsida täiuslikkust. Seda need pole. Kuid minu õmmeldud püksid on lahedad, teistmoodi ja fun. Sageli saavad neist just laste lemmikud. Õppides järjest rohkem tundma oma õmblusmasinaid, paranevad loodetavasti ka minu oskused. :)
- Üldiselt tuleb arvestada ca 2-3 nädalase ooteajaga, aga võib juhtuda, et see on ka pikem. Oleneb, kuidas mul on pakkuda sobivat materjali ja kui palju mul on aega õmblemiseks. Annan Sulle sellest jooksvalt teada!
- Kui oleme pükste osas kokkuleppele jõudnud, siis tea, et saadan pakke nii Smartposti, Omniva kui ka lihtpostiga.

Palun arvesta POSTIKULU järgmiselt:
Omniva automaadist automaati - alates 2,89
Omniva automaadist postkontorisse - alates 3,69
Smartpost - alates 2,59
Lihtmaksikirjaga saadan ainult äärmisel juhul ja üldjuhul mitte üle ühe paari korraga!
Välismaale - tuleb ka vahel ette. Küsi hinda, uurin täpselt järgi! Euroopa Liidu piires jääb kõige soodsam saatmisviis ca 4-5 euro kanti.

- Vahel juhtub, et Sul tekib vajadus oma soovist loobuda! Palun tee seda julgelt andes mulle sellest teada! Ma ei pahanda! Olen hoopis väga kurb, kui Sinu jaoks on minu aeg ja vaev tähtsusetud ning Sa lihtsalt "kaod".
- Kui vajad pikemat tasumise tähtaega, siis lihtsalt ütle seda mulle. Ma mõistan seda soovi täiesti. Broneerin maksimaalselt kuni järgmise kuu 10.kuupäevani, kui Sa pole muudmoodi soovi avaldanud.
- Kui minu kirjadele mõistliku aja jooksul ei vastata, saab asja endale järgmine huvitundja! Samas, kui Sulle tundub, et mina Sulle ei vasta, siis kindlasti kirjuta uuesti, sest vahel juhtub, et kirjad ei tule kohale. Ma vastan alati. Ja ma mõtlen, a l a t i.

Kõige olulisem!
Pea meeles, et ka minul on kodus kolm väikest last, seega ei pruugi mul alati õnnestuda Sulle kohe vastata või ka lubatud tähtajast kinnipidamine. Kuid annan endast parima, et seda ei juhtuks ja tegutsen esimesel võimalusel. Kindlasti vajadusel teavitan Sind!
Pean järge, kes, mida ja millal on soovinud, kuid kui Sulle siiski tundub, et olen Sind ja Sinu soovi unustanud ja enam kauem oodata ei jaksa, tuleta ennast mulle meelde! :) Sest võib tõesti juhtunud olla, et olen su kirja kogemata kustutanud või arhiveerinud, ilma seda tähele panemata.

4 kommentaari:

 1. Väga tore, et tegeled sellise asjaga :) võibolla varsti esitan tellimuse!
  www.minajamuud.blogspot.fi

  VastaKustuta
 2. Anonüümne04.05.15 23:00

  Kui sulle ise nt kanga saadaks, mis siis oleks u õmblemise hind ? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See ei erineks väga oluliselt valmispükste hinnast! Täpsemalt võib arutada kirja teel!

   Kustuta

Aitäh, et võtsid aega!